Úspěchy atletického oddílu STŘELA Žebrák v roce 2016:

Halová sezóna

Mistrovství České republiky

Starší žáci

Lukáš Moulis

vicemistr republiky

běh na 800 m

 

Krajský přebor

Starší žáci

Lukáš Moulis

1. místo

běh na 800 m

 

Mladší žactvo

Ester Bendová

přebornice kraje

běh na 150 m

Ester Bendová

přebornice kraje

skok daleký

Simona Švarcová

2. místo

běh na 150 m

Simona Švarcová

2. místo

běh na 60 m

Lucie Pavlíková

3. místo

vrh koulí

Simona Švarcová, Klára Bělíčková, Anežka Fryaufová, Ester Bendová 3. místo štafeta 4x 200 m

 

Hlavní sezóna – dráha

Mistrovství České republiky ve víceboji

Mladší žákyně

Ester Bendová

7. místo

Simona Švarcová

17. místo

 

 

Mistrovství České republiky jednotlivců

Starší žáci

Účast na MČR si svými výkony vybojovali:

Lukáš Moulis

běh na 800 m

postoupil z rozběhů do finále, které bohužel nedokončil

Josef Kuník

běh na 800 m

nepostoupil z rozběhů

Tomáš Vitásek

běh na 60 m

nepostoupil z rozběhů

Tomáš Vitásek

běh na 300 m

nepostoupil z rozběhů

Kateřina Kopicová

běh na 300 m

nepostoupila z rozběhů

 

 

Krajský přebor

Mladší žákyně

Ester Bendová

1. místo

skok daleký

Ester Bendová

2. místo

běh na 150 m

Simona Švarcová

3. místo

běh na 60 m překážek

Marie Holakovská, Anežka Fryaufová, Simona Švarcová, Ester Bendová 1. místo štafeta 4x 60 m

 

Mladší žactvo

Simona Švarcová, Ondřej Fiala a Jitka Menclová byli nominováni do reprezentace Středočeského kraje v mezikrajovém utkání.

 

 

EKAG Brno (Evropské dětské atletické hry)

Ondřej Fiala

zlatá medaile

běh na 60 m

hoši 12 let

Ester Bendová

bronzová medaile

běh na 300 m

dívky 13 let

Ester Bendová

bronzová medaile

skok daleký

dívky 13 let

Simona Švarcová, Anežka Fryaufová, Jitka Menclová, Ester Bendová bronzová medaile štafeta 4x 60 m

 

 

KPPM (Krajský přebor v přespolním běhu mládeže)

Nejlepší výsledek, kterého jsme v KPPM kdy dosáhli. Z 10 kategorií jsme pouze v jedné neměli zástupce na stupních vítězů. V některých kategoriích jsme měli dvakrát zástupce na stupních vítězů.

Stela Joudalová

1. místo

dívky 10 – 11 let

Kryštof Urban

1. místo

hoši 6 – 7 let

Adéla Gregovská

2. místo

dívky 6 – 7 let

Karolína Palková

2. místo

dívky 14 – 15 let

Matyáš Urban

2. místo

hoši 10 – 11 let

Marie Holakovská

3. místo

dívky 12 – 13 let

Martin Raboch

3. místo

hoši 12 – 13 let

Petr Veselý

3. místo

hoši 10 – 11 let

Vojtěch Pergl

3. místo

hoši 8 – 9 let

Eliška Humlová

3. místo

dívky 8 – 9 let

Anna Švihnosová

3. místo

dívky 6 – 7 let