Termínová listina  atletického oddílu STŘELA Žebrák v roce 2016

Termínová listina atletického oddílu STŘELA Žebrák v roce 2017

Ročníky 2009 a mladší

Krajský pohár přespolního běhu mládeže – „není důležité vyhrát, ale dobře si zaběhat“

7.1. sobota Osek Partyzánská stezka proběhlo
18.3. sobota Cerhovice Josefský běh proběhlo
8.4. sobota Hořovice Jarní běh Dražovkou proběhlo
22.4. sobota Beroun Běh přes Městskou horu proběhlo
3.9. neděle Karlštejn Karlštejnská 9 proběhlo
14.10. sobota Bohutín Přespolní běh proběhlo
4.11. sobota Křivoklát Malá Křivoklátská proběhlo
11.11. sobota Hořovice Podzimní běh Dražovkou proběhlo

 

Další závody

21.1. sobota Liteň Přespolní běh proběhlo
23.4. neděle Žebrák Oddílové víceboje proběhlo
12.8. sobota Žebrák Běh na Pískovnu proběhlo

 

Ročníky 2006 - 2008 přípravka

Krajský pohár přespolního běhu mládeže „není důležité vyhrát, ale dobře si zaběhat“

7.1. sobota Osek Partyzánská stezka proběhlo
18.3. sobota Cerhovice Josefský běh proběhlo
8.4. sobota Hořovice Jarní běh Dražovkou proběhlo
22.4. sobota Beroun Běh přes Městskou horu proběhlo
3.9. neděle Karlštejn Karlštejnská 9 proběhlo
14.10. sobota Bohutín Přespolní běh proběhlo
4.11. sobota Křivoklát Malá Křivoklátská proběhlo
11.11. sobota Hořovice Podzimní běh Dražovkou proběhlo

 

Krajská soutěž družstev Přípravek cílem je dobře se připravit na finále a tam získat medaile!!!!

Družstvo je deseti členné. Do finále postupují dvě družstva z oddílu. Budeme stavět 2-3 družstva.

12.5. pátek Čelákovice 1. kolo krajské soutěže přípravek proběhlo
26.5. pátek Kladno 2. kolo krajské soutěže přípravek proběhlo
16.6. pátek Beroun 3. kolo krajské soutěže přípravek proběhlo
8.9. pátek Čelákovice 4. kolo krajské soutěže přípravek proběhlo
23.9. sobota Stará Boleslav Finále krajské soutěže přípravek proběhlo

 

Závody, kterých se můžu zúčastnit na základě dobrých výkonů r. 2006

11. - 13.9. pondělí - středa Brno European Kids Athletics Games proběhlo

 

Další závody

21.1. sobota Liteň Přespolní běh proběhlo
23.4. neděle Žebrák Oddílové víceboje proběhlo
12.8. sobota Žebrák Běh na Pískovnu proběhlo

 

Soustředění oddílu pro r. 2006 v případě nenaplnění kapacity mladším a starším žactvem

30.7. - 5.8. Hrabětice Skalka odjezd neděle pozdní odpoledne, příjezd sobota večer proběhlo
13. - 18.8. Slaný odjezd neděle pozdní odpoledne, příjezd pátek večer proběhlo

 

Ročníky 2004-2005 (ofic. ročníky mladšího žactva 2004-2005, r. 2006 můžou někde startovat)

Krajský pohár přespolního běhu mládeže „není důležité vyhrát, ale dobře si zaběhat“

7.1. sobota Osek Partyzánská stezka proběhlo
18.3. sobota Cerhovice Josefský běh proběhlo
8.4. sobota Hořovice Jarní běh Dražovkou proběhlo
22.4. sobota Beroun Běh přes Městskou horu proběhlo
3.9. neděle Karlštejn Karlštejnská 9 proběhlo
14.10. sobota Bohutín Přespolní běh proběhlo
4.11. sobota Křivoklát Malá Křivoklátská proběhlo
11.11. sobota Hořovice Podzimní běh Dražovkou proběhlo

 

Krajská soutěž družstev mladšího žactva  chceme se dostat do finále a tam být nejlepší!!!

Zvlášť soutěží družstvo chlapců a dívek. V 1-4 kole můžou startovat i vybraní závodníci z ročníků 2006.

28.4. pátek Stará Boleslav 1. kolo krajské soutěže mladších žáků a žákyň proběhlo
2.6. pátek Kladno 2. kolo krajské soutěže mladších žáků a žákyň proběhlo
21.6. středa Stará Boleslav 3. kolo krajské soutěže mladších žáků a žákyň proběhlo
15.9. pátek Beroun 4. kolo krajské soutěže mladších žáků a žákyň proběhlo
30.9. sobota Beroun Finále krajské soutěže mladších žáků a žákyň proběhlo

 

Závody, kterých se můžu zúčastnit na základě výborných výkonů

26. - 28.5. pátek - neděle Olomouc MČR víceboje mladšího žactva proběhlo
11. - 13.9. pondělí - středa Brno European Kids Athletics Games proběhlo
25.11. sobota Dlouhoňovice MČR všech kategorií v přespolním běhu  

 

Krajské přebory jednotlivců 

18.2. sobota Praha Strahov Krajský přebor jednotlivců v hale ml. žactvo r. 04-05 proběhlo
25.3. sobota Čáslav Krajský přebor jednotlivců v přespolním běhu proběhlo
14.5. neděle Slaný Krajský přebor jednotlivců na dráze ve víceboji proběhlo
21.5. neděle Kladno Krajský přebor jednotlivců na dráze ml.+ st. žactvo proběhlo

 

Další závody

23.4. neděle Žebrák Oddílové víceboje proběhlo
12.8. sobota Žebrák Běh na Pískovnu proběhlo

 

Soustředění oddílu

30.7. - 5.8. Hrabětice Skalka odjezd neděle pozdní odpoledne, příjezd sobota večer proběhlo
13. - 18.8. Slaný odjezd neděle pozdní odpoledne, příjezd pátek večer proběhlo

 

Ročníky 2002-2003 starší žactvo

Krajský pohár přespolního běhu mládeže

7.1. sobota Osek Partyzánská stezka proběhlo
18.3. sobota Cerhovice Josefský běh proběhlo
8.4. sobota Hořovice Jarní běh Dražovkou proběhlo
22.4. sobota Beroun Běh přes Městskou horu proběhlo
14.10. sobota Bohutín Přespolní běh proběhlo
4.11. sobota Křivoklát Malá Křivoklátská proběhlo
11.11. sobota Hořovice Podzimní běh Dražovkou proběhlo

 

Krajská soutěž družstev staršího žactva – samostatné družstvo, nebo hostování

Zvlášť soutěží družstvo chlapců a dívek.

5.5. pátek Vlašim 1. kolo krajské soutěže starších žáků a žákyň proběhlo
9.6. pátek Kladno 2. kolo krajské soutěže starších žáků a žákyň proběhlo
23.6. pátek Beroun 3. kolo krajské soutěže starších žáků a žákyň proběhlo
1.9. pátek Kolín 4. kolo krajské soutěže starších žáků a žákyň proběhlo

 

Závody, kterých se chci zúčastnit na základě vynikajícího výkonu

10.2. pátek Praha Stromovka MČR jednotlivců v hale ve vícebojích proběhlo
4. - 5.3 sobota - neděle Praha Stromovka MČR žáků jednotlivců v hale proběhlo
26. - 28.5. pátek - neděle Olomouc MČR staršího žactva ve vícebojích proběhlo
11. - 13.9. pondělí - středa Brno European Kids Athletics Games proběhlo
23. - 24.9. sobota - neděle Břeclav MČR jednotlivců na dráze proběhlo
25.11. sobota Dlouhoňovice MČR všech kategorií v přespolním běhu  

 

Krajské přebory jednotlivců

5.2. neděle Praha Strahov Krajský přebor jednotlivců v hale st. žactvo proběhlo
25.3. sobota Čáslav Krajský přebor jednotlivců v přespolním běhu proběhlo
21.5. něděle Kladno Krajský přebor jednotlivců na dráze ml.+ st. žactvo proběhlo

 

Další závody

12.8. sobota Žebrák Běh na Pískovnu proběhlo

 

Soustředění oddílu

30.7. - 5.8. Hrabětice Skalka odjezd neděle pozdní odpoledne, příjezd sobota večer proběhlo
13. - 18.8. Slaný odjezd neděle pozdní odpoledne, příjezd pátek večer proběhlo

 

 Ročníky 2000 - 2001 dorost

Krajská soutěž družstev dorostu – samostatné družstvo, nebo hostování

6.5. sobota Stará Boleslav 1. kolo krajské soutěže dorostu proběhlo
18.6. neděle Kolín 2. kolo krajské soutěže dorostu proběhlo
30.8. sobota Čáslav 3. kolo krajské soutěže dorostu proběhlo

 

Závody, kterých se můžou zúčastnit na základě skvělých výkonů

18. - 19.2. sobota - neděle Ostrava MČR jednotlivců v hale dorost proběhlo
24. - 25.6. sobota - neděle Jablonec MČR jednotlivců na dráze proběhlo
25.11. sobota Dlouhoňovice MČR všech kategorií v přespolním běhu  

 

Krajské přebory jednotlivců 

4.2. sobota Praha Strahov Krajský přebor jednotlivců v hale proběhlo
20.5. sobota Stará Boleslav Krajský přebor jednotlivců na dráze proběhlo

 

Soustředění oddílu

30.7. - 5.8. Hrabětice Skalka odjezd neděle pozdní odpoledne, příjezd sobota večer proběhlo
13. - 18.8. Slaný odjezd neděle pozdní odpoledne, příjezd pátek večer proběhlo

 

 

 

Mimo uvedené termíny budou další veřejné závody, kterých se můžeme také zúčastnit. Včas dáme vědět.

 

 

Termínová listina podle datumu

25.11. sobota Dlouhoňovice MČR všech kategorií v přespolním běhu
26.11. neděle Žebrák Zakončení sezóny