Úspěchy atletického oddílu STŘELA Žebrák v roce 2018

Halová sezóna

Mistrovství České republiky

Juniorky

Anna Perglerová 8. místo běh na 1500 m

 

 

Krajský přebor

Starší žactvo

Simona Švarcová 2. místo běh na 150 m

 

Mladší žactvo

Jakub Gregovský 1. místo skok do výšky
Matěj Šimurda 2. místo běh na 800 m
Klára Bělíčková 2. místo běh na 60 m překážek

 

 

Hlavní sezóna – dráha

Mistrovství České republiky

Juniorky

Anna Perglerová 5. místo běh na 1500 m
Anna Perglerová 11. místo běh na 3000 m

 

Dorost

Josef Kuník 14. místo běh na 400 m

 

Mladší žáctvo

Klára Bělíčková 11. místo víceboj - pětiboj

 

 

Krajský přebor

Starší žactvo

Simona Švarcová 3. místo běh na 60 m
Simona Švarcová 3. místo běh na 150 m

 

Mladší žactvo

Stela Joudalová 1. místo běh na 800 m
Klára Bělíčková 1. místo skok do dálky
Matyáš Urban 2. místo běh na 800 m
Klára Bělíčková 2. místo běh na 60 m překážek
Aneta Schönová 2. místo štafeta 4x 60 m
Stela Joudalová
Petra Königsmarková
Klára Bělíčková
Petr Veselý 3. místo běh na 800 m

 

 

Krajský přebor družstev

Mladší žákyně

Klára Bělíčková 1. místo
Stela Joudalová
Petra Königsmarková
Nela Sedláčková
Anna Vaníčková
Eliška Šlosarová
Klára Slunéčková
Sára Koucká
Aneta Schönová
Tereza Švarcová
Kateřina Menclová
Marie Švihnosová
Kateřina Dyrynková
Karolína Kuncová
Jana Šlosarová
Andrea Černá

 

 

Běžecký pohár v přespolním běhu mládeže (dříve označován jako KPPM)

Letošní rok byl opět lepší než loňský (2017). Na první místo místo jsme dosáhli v 7 kategoriích z 10. Naši běžci získali 16 medailí z 30 možných!

Šárka Bubníková 1. místo dívky 6 – 7 let
Lukáš Pergl 1. místo hoši 6 – 7 let
Kryštof Urban 1. místo hoši 8 – 9 let
Vojtěch Pergl 1. místo hoši 10 – 11 let
Stela Joudalová 1. místo dívky 12 – 13 let
Petr Veselý 1. místo hoši 12 – 13 let
Jiří Pech 1. místo hoši 14 – 15 let
Pavel Nademlejnský 2. místo hoši 6 – 7 let
Jiří Červenka 2. místo hoši 8 – 9 let
Eliška Humlová 2. místo dívky 10 – 11 let
Tereza Švarcová 2. místo dívky 12 – 13 let
Matěj Šimurda 2. místo hoši 12 – 13 let
Jitka Menclová 2. místo dívky 14 – 15 let
Dominik Pešek 3. místo hoši 10 – 11 let
Kateřina Menclová 3. místo dívky 12 – 13 let
Matyáš Urban 3. místo hoši 12 – 13 let

 

 

Brdský běžecký pohár

V letošním roce (2018) jsme začali běhat další pohár a dětem se opět daří.

Pavel Nademlejnský 1. místo hoši do 7 let
Tereza Švarcová 1. místo dívky 12 – 13 let
Šárka Bubníková 2. místo dívky do 7 let
Kryštof Urban 2. místo hoši 8 – 9 let
Eliška Humlová 2. místo dívky 10 – 11 let
Jan Huml 2. místo hoši 12 – 13 let
Jiří Pech 2. místo hoši 14 – 15 let
Karolína Palková 2. místo dívky 16+ let