Termínová listina  atletického oddílu STŘELA Žebrák v roce 2016

Termínová listina atletického oddílu STŘELA Žebrák v roce 2019

Ročníky 2011 a mladší

Běžecký pohár přespolního běhu mládeže – „není důležité vyhrát, ale vyzkoušet si na co mám!

12.1. sobota Osek Partyzánská stezka proběhlo
16.3. sobota Cerhovice Josefský běh proběhlo
6.4. sobota Hořovice Jarní běh Dražovkou proběhlo
13.4. sobota Beroun Běh přes Městskou horu proběhlo
1.9. neděle Karlštejn Karlštejnská 9  
12.10. sobota Bohutín Přespolní běh  
2.11. sobota Křivoklát Malá Křivoklátská  
9.11. sobota Hořovice Podzimní běh Dražovkou  

 

Další závody

19.1. sobota Liteň Přespolní běh proběhlo
14.4. neděle Žebrák Oddílové víceboje proběhlo
27.4. sobota Beroun Závody přípravek proběhlo
10.8. sobota Žebrák Běh na Pískovnu  

 

Přípravka: ročníky 2008 - 2010

Běžecký pohár přespolního běhu mládeže „není důležité vyhrát, ale vyzkoušet si na co mám!

12.1. sobota Osek Partyzánská stezka proběhlo
16.3. sobota Cerhovice Josefský běh proběhlo
6.4. sobota Hořovice Jarní běh Dražovkou proběhlo
13.4. sobota Beroun Běh přes Městskou horu proběhlo
1.9. neděle Karlštejn Karlštejnská 9  
12.10. sobota Bohutín Přespolní běh  
2.11. sobota Křivoklát Malá Křivoklátská  
9.11. sobota Hořovice Podzimní běh Dražovkou  

 

Krajská soutěž družstev Přípravek cílem je dobře se připravit na finále a tam získat medaili!!!!

Družstvo je deseti členné. Do finále postupuje jedno družstvo z oddílu. Budeme stavět 2 družstva.

3.5. pátek Slaný 1. kolo krajské soutěže přípravek  
31.5. pátek Roztoky 2. kolo krajské soutěže přípravek  
20.6. čtvrtek Kladno 3. kolo krajské soutěže přípravek  
13.9. pátek Roztoky 4. kolo krajské soutěže přípravek  
22.9. neděle Beroun Finále krajské soutěže přípravek  

 

Závody, kterých se můžu zúčastnit na základě dobrých výkonů r. 2008

9. - 11.9. pondělí - středa Brno European Kids Athletics Games  

 

Další závody

19.1. sobota Liteň Přespolní běh proběhlo
14.4. neděle Žebrák Oddílové víceboje proběhlo
27.4. sobota Beroun Závody přípravek proběhlo
10.8. sobota Žebrák Běh na Pískovnu  

 

Soustředění oddílu pro r. 2008 v případě nenaplnění kapacity mladším a starším žactvem

29.7. - 4.8. Hrabětice Skalka odjezd: pondělí pozdní odpoledne  
příjezd: neděle odpoledne
11. - 16.8. Sušice odjezd: neděle pozdní odpoledne  
příjezd: pátek odpoledne

 

Mladší žactvo: ročníky 2006 - 2007

Běžecký pohár přespolního běhu mládeže „není důležité vyhrát, ale překonat sám sebe“

12.1. sobota Osek Partyzánská stezka proběhlo
16.3. sobota Cerhovice Josefský běh proběhlo
6.4. sobota Hořovice Jarní běh Dražovkou proběhlo
13.4. sobota Beroun Běh přes Městskou horu proběhlo
1.9. neděle Karlštejn Karlštejnská 9  
12.10. sobota Bohutín Přespolní běh  
2.11. sobota Křivoklát Malá Křivoklátská  
9.11. sobota Hořovice Podzimní běh Dražovkou  

 

Krajská soutěž družstev mladšího žactva  chceme se dostat do finále a tam být opět nejlepší!!!

Zvlášť soutěží družstvo chlapců a dívek. V 1. - 4. kole můžou startovat i vybraní závodníci z ročníku 2008.

17.5. pátek Kladno 1. kolo krajské soutěže mladších žáků a žákyň  
7.6. pátek Beroun 2. kolo krajské soutěže mladších žáků a žákyň  
21.6. pátek Slaný 3. kolo krajské soutěže mladších žáků a žákyň  
6.9. pátek Neratovice 4. kolo krajské soutěže mladších žáků a žákyň  
21.9. sobota Kutná Hora Finále krajské soutěže mladších žáků a žákyň  

 

Závody, kterých se můžu zúčastnit na základě výborných výkonů

30.3. sobota Mladá Boleslav MČR všech kategorií v přespolním běhu proběhlo
31.5.-2.6. pátek - neděle Zlín MČR víceboje mladšího žactva  
23. - 28.6. neděle - pátek Jablonec nad Nisou Letní olympiáda dětí a mládeže  
9. - 11.9. pondělí - středa Brno European Kids Athletics Games  
29.9. neděle ??? Mezikrajové utkání mladšího žactva  

 

Krajské přebory jednotlivců 

2.2. neděle Praha Strahov Krajský přebor jednotlivců v hale mladší žactvo r. 06-07 proběhlo
17.3 neděle Čáslav Krajský přebor jednotlivců v přespolním běhu proběhlo
5.5. neděle Kutná Hora Krajský přebor jednotlivců na dráze mladší žactvo  
10.5. sobota Slaný Krajský přebor jednotlivců na dráze ve víceboji  

 

Další závody

14.4. neděle Žebrák Oddílové víceboje proběhlo
10.8. sobota Žebrák Běh na Pískovnu  

 

Soustředění oddílu

29.7. - 4.8. Hrabětice Skalka odjezd: pondělí pozdní odpoledne  
příjezd: neděle odpoledne
11. - 16.8. Sušice odjezd: neděle pozdní odpoledne  
příjezd: pátek odpoledne

 

Starší žactvo: ročníky 2004 - 2005

Běžecký pohár přespolního běhu mládeže – pro zpestření přípravy

16.3. sobota Cerhovice Josefský běh proběhlo
6.4. sobota Hořovice Jarní běh Dražovkou proběhlo
13.4. sobota Beroun Běh přes Městskou horu proběhlo
12.10. sobota Bohutín Přespolní běh  
2.11. sobota Křivoklát Malá Křivoklátská  
9.11. sobota Hořovice Podzimní běh Dražovkou  

 

Krajská soutěž družstev staršího žactva – samostatné družstvo žákyně a žáci

Zvlášť soutěží družstvo chlapců a dívek. Dvě skupiny, první 4 družstva postupují do finále A, zbylá do finále B.

28.4. neděle Kladno 1. kolo krajské soutěže starších žáků a žákyň proběhlo
24.5. pátek Slaný 2. kolo krajské soutěže starších žáků a žákyň  
14.6. pátek Kladno 3. kolo krajské soutěže starších žáků a žákyň  
1.9. neděle Beroun Finále A/B starších žáků a žákyň  

 

Závody, kterých se chci zúčastnit na základě vynikajícího výkonu

8. - 10.2. pátek - neděle Praha Stromovka MČR jednotlivců ve víceboji v hale proběhlo
2. - 3.3. sobota - neděle Ostrava MČR žáků jednotlivců v hale proběhlo
30.3. sobota Mladá Boleslav MČR všech kategorií v přespolním běhu proběhlo
31.5.-2.6. pátek - neděle Zlín MČR víceboje staršího žactva  
23. - 28.6. neděle - pátek Jablonec nad Nisou Letní olympiáda dětí a mládeže  
9. - 11.9. pondělí - středa Brno European Kids Athletics Games  
20. - 22.9. pátek - neděle Kolín MČR jednotlivců na dráze  
14.12. sobota Ostrava Mezikrajové utkání staršího žactva  

 

Krajské přebory jednotlivců

13.1. neděle Praha Strahov Krajský přebor jednotlivců v hale starší žactvo proběhlo
17.3. neděle Čáslav Krajský přebor jednotlivců v přespolním běhu proběhlo
11. - 12.5. sobota - neděle Karlovy Vary Krajský přebor jednotlivců na dráze ve víceboji starší žactvo  
12.5. neděle Kladno Krajský přebor jednotlivců na dráze starší žactvo  

 

Další závody

10.8. sobota Žebrák Běh na Pískovnu  

 

Soustředění oddílu

29.7. - 4.8. Hrabětice Skalka odjezd: pondělí pozdní odpoledne  
příjezd: neděle odpoledne
11. - 16.8. Sušice odjezd: neděle pozdní odpoledne  
příjezd: pátek odpoledne

 

 Dorost: ročníky 2002 - 2003, Junioři: ročníky 2000 - 2001

Krajská soutěž družstev dorostu a juniorů – hostování v berounských družstvech

4.5. sobota Kladno 1. kolo krajské soutěže dorostu a juniorů  
25.5. sobota Kolín 2. kolo krajské soutěže dorostu a juniorů  
31.8. sobota Stará Boleslav 3. kolo krajské soutěže dorostu a juniorů  

 

Závody, kterých se můžou zúčastnit na základě skvělých výkonů

23. - 24.2. sobota - neděle Praha Stromovka MČR jednotlivců v hale dorostu a juniorů proběhlo
30.3. sobota Mladá Boleslav MČR všech kategorií v přespolním běhu proběhlo
15. - 16.6. sobota - neděle Praha MČR do 22 let  
28. - 30.6. pátek - neděle Olomouc MČR jednotlivců na dráze  

 

Krajské přebory jednotlivců 

12.1. sobota Praha Strahov Krajský přebor jednotlivců v hale proběhlo
17.3. neděle Čáslav Krajský přebor v přespolním běhu proběhlo
11.5. sobota Kladno Krajský přebor jednotlivců na dráze  

 

Soustředění oddílu

29.7. - 4.8. Hrabětice Skalka odjezd: pondělí pozdní odpoledne  
příjezd: neděle odpoledne
11. - 16.8. Sušice odjezd: neděle pozdní odpoledne  
příjezd: pátek odpoledne

 

 

 

Mimo uvedené termíny budou další veřejné závody, kterých se můžeme také zúčastnit. Včas dáme vědět.

 

 

Termínová listina podle datumu

KVĚTEN      
3.5. pátek Slaný 1. kolo krajské soutěže přípravek
4.5. sobota Kladno 1. kolo krajské soutěže družstev dorostu a juniorů
5.5. neděle Kutná Hora Krajský přebor jednotlivců na dráze mladší žactvo
10.5. pátek Slaný KP ve víceboji jednotlivců mladší žactvo
11.5. sobota Kladno Krajský přebor jednotlivců na dráze dorost - dospělý
11. - 12.5. sobota - neděle Karlovy Vary KP ve víceboji jednotlivců starší žactvo - dospělý
12.5. neděle Kladno Krajský přebor jednotlivců na dráze starší žactvo
17.5. pátek Kladno 1. kolo krajské soutěže družstev mladší žactvo
24.5. pátek Slaný 2. kolo krajské soutěže družstev starších žáků a žákyň
25.5. sobota Kolín 2. kolo krajské soutěže družstev dorostu a juniorů
31.5. pátek Roztoky 2. kolo krajské soutěže přípravek
31.5.-2.6. pátek - neděle Zlín MČR víceboje  všechny kategorie mladší a starší žactvo
       
ČERVEN      
7.6. pátek Beroun 2. kolo krajské soutěže družstev mladší žactvo
14.6. pátek Kladno 3. kolo krajské soutěže starších žáků a žákyň
15. - 16.6. sobota - neděle Praha MČR do 22 let
20.6. čtvrtek Kladno 3. kolo krajské soutěže přípravek
21.6. pátek Slaný 3. kolo krajské soutěže družstev mladší žactvo
23. - 28.6. neděle - pátek Jablonec nad Nisou Letní olympiáda dětí a mládeže
28. - 30.6. pátek - neděle Olomouc MČR jednotlivců na dráze dorost a junioři
       
ČERVENEC      
29.7. - 4.8. pondělí - neděle Hrabětice Skalka Soustředění
       
SRPEN      
10.8. sobota Žebrák Běh na Pískovnu
11. - 16.8. neděle - pátek Sušice Soustředění
31.8. sobota Stará Boleslav 3. kolo krajské soutěže družstev dorostu a juniorů
       
ZÁŘÍ      
1.9. neděle Beroun Finále A/B krajské soutěže družstev starších žáků a žákyň
1.9. neděle Karlštejn Karlštejnská 9 KPPM
6.9. pátek Neratovice 4. kolo krajské soutěže družstev mladší žactvo
9. - 11.9. pondělí - středa Brno European Kids Athletics Games - ročníky 2008 - 2004
13.9. pátek Roztoky 4. kolo krajské soutěže přípravek
21.9. sobota Kutná Hora Finále krajské soutěže družstev mladších žáků a žákyň
22.9. neděle Beroun Finále krajské soutěže družstev přípravek
20. - 22.9. sobota - neděle Kolín MČR jednotlivců na dráze starší žactvo
29.9. neděle ???? Mezikrajové utkání mladšího žactva
       
ŘÍJEN      
12.10. sobota Bohutín Přespolní běh KPPM
       
LISTOPAD      
2.11. sobota Křivoklát Malá Křivoklátská KPPM
9.11. sobota Hořovice Podzimní běh Dražovkou KPPM
23/24.11. sobota/neděle Žebrák Zakončení sezony
       
PROSINEC      
14.12. sobota Ostrava Mezikrajové utkání staršího žactva