Termínová listina  atletického oddílu STŘELA Žebrák v roce 2016

Termínová listina atletického oddílu STŘELA Žebrák v roce 2018

Ročníky 2010 a mladší

Krajský pohár přespolního běhu mládeže – „není důležité vyhrát, ale vyzkoušet si na co mám!

13.1. sobota Osek Partyzánská stezka proběhlo
24.3. sobota Cerhovice Josefský běh proběhlo
7.4. sobota Hořovice Jarní běh Dražovkou proběhlo
21.4. sobota Beroun Běh přes Městskou horu  
2.9. neděle Karlštejn Karlštejnská 9  
13.10. sobota Bohutín Přespolní běh  
3.11. sobota Křivoklát Malá Křivoklátská  
10.11. sobota Hořovice Podzimní běh Dražovkou  

 

Další závody

20.1. sobota Liteň Přespolní běh proběhlo
15.4. neděle Žebrák Oddílové víceboje proběhlo
11.8. sobota Žebrák Běh na Pískovnu  

 

Přípravka: ročníky 2007 - 2009

Krajský pohár přespolního běhu mládeže „není důležité vyhrát, ale vyzkoušet si na co mám!

13.1. sobota Osek Partyzánská stezka proběhlo
24.3. sobota Cerhovice Josefský běh proběhlo
7.4. sobota Hořovice Jarní běh Dražovkou proběhlo
21.4. sobota Beroun Běh přes Městskou horu  
2.9. neděle Karlštejn Karlštejnská 9  
13.10. sobota Bohutín Přespolní běh  
3.11. sobota Křivoklát Malá Křivoklátská  
10.11. sobota Hořovice Podzimní běh Dražovkou  

 

Krajská soutěž družstev Přípravek cílem je dobře se připravit na finále a tam získat medaili!!!!

Družstvo je deseti členné. Do finále postupuje jedno družstvo z oddílu. Budeme stavět 2 družstva.

4.5. pátek   1. kolo krajské soutěže přípravek  
25.5. pátek   2. kolo krajské soutěže přípravek  
8.6. pátek   3. kolo krajské soutěže přípravek  
14.9. pátek Beroun 4. kolo krajské soutěže přípravek  
22.9. sobota Beroun Finále krajské soutěže přípravek  

 

Závody, kterých se můžu zúčastnit na základě dobrých výkonů r. 2007

10. - 12.9. pondělí - středa Brno European Kids Athletics Games  

 

Další závody

20.1. sobota Liteň Přespolní běh proběhlo
15.4. neděle Žebrák Oddílové víceboje proběhlo
11.8. sobota Žebrák Běh na Pískovnu  

 

Soustředění oddílu pro r. 2007 v případě nenaplnění kapacity mladším a starším žactvem

30.7. - 5.8. Hrabětice Skalka odjezd: pondělí pozdní odpoledne  
příjezd: neděle odpoledne
12. - 17.8. Sušice odjezd: neděle pozdní odpoledne  
příjezd: pátek odpoledne

 

Mladší žactvo: ročníky 2005 - 2006

Krajský pohár přespolního běhu mládeže „není důležité vyhrát, ale dobře si zaběhat“

13.1. sobota Osek Partyzánská stezka proběhlo
24.3. sobota Cerhovice Josefský běh proběhlo
7.4. sobota Hořovice Jarní běh Dražovkou proběhlo
21.4. sobota Beroun Běh přes Městskou horu  
2.9. neděle Karlštejn Karlštejnská 9  
13.10. sobota Bohutín Přespolní běh  
3.11. sobota Křivoklát Malá Křivoklátská  
10.11. sobota Hořovice Podzimní běh Dražovkou  

 

Krajská soutěž družstev mladšího žactva  chceme se dostat do finále a tam být nejlepší!!!

Zvlášť soutěží družstvo chlapců a dívek. V 1. - 4. kole můžou startovat i vybraní závodníci z ročníků 2007.

18.5. pátek Beroun 1. kolo krajské soutěže mladších žáků a žákyň  
1.6. pátek Kladno 2. kolo krajské soutěže mladších žáků a žákyň  
22.6. pátek Kladno 3. kolo krajské soutěže mladších žáků a žákyň  
7.9. pátek   4. kolo krajské soutěže mladších žáků a žákyň  
16.9. neděle Čáslav Finále krajské soutěže mladších žáků a žákyň  

 

Závody, kterých se můžu zúčastnit na základě výborných výkonů

24.3. sobota Dolní Dobrouč MČR všech kategorií v přespolním běhu proběhlo
1. - 3.6. pátek - neděle Kolín MČR víceboje mladšího žactva  
10. - 12.9. pondělí - středa Brno European Kids Athletics Games

 

Krajské přebory jednotlivců 

11.2. neděle Praha Strahov Krajský přebor jednotlivců v hale ml. žactvo r. 05-06 proběhlo
17.3 sobota Čáslav Krajský přebor jednotlivců v přespolním běhu proběhlo
11.5. pátek Slaný Krajský přebor jednotlivců na dráze ve víceboji  
10.6. neděle Vlašim Krajský přebor jednotlivců na dráze ml. žactvo  

 

Další závody

15.4. neděle Žebrák Oddílové víceboje proběhlo
11.8. sobota Žebrák Běh na Pískovnu  

 

Soustředění oddílu

30.7. - 5.8. Hrabětice Skalka odjezd: pondělí pozdní odpoledne  
příjezd: neděle odpoledne
12. - 17.8. Sušice odjezd: neděle pozdní odpoledne  
příjezd: pátek odpoledne

 

Starší žactvo: ročníky 2003 - 2004

Krajský pohár přespolního běhu mládeže

24.3. sobota Cerhovice Josefský běh proběhlo
7.4. sobota Hořovice Jarní běh Dražovkou proběhlo
21.4. sobota Beroun Běh přes Městskou horu  
13.10. sobota Bohutín Přespolní běh  
3.11. sobota Křivoklát Malá Křivoklátská  
10.11. sobota Hořovice Podzimní běh Dražovkou  

 

Krajská soutěž družstev staršího žactva – samostatné družstvo žákyně, hostování žáci

Zvlášť soutěží družstvo chlapců a dívek.

27.4. pátek Kladno 1. kolo krajské soutěže starších žáků a žákyň  
15.6. pátek Beroun 2. kolo krajské soutěže starších žáků a žákyň  
31.8. pátek Kolín 3. kolo krajské soutěže starších žáků a žákyň  

 

Závody, kterých se chci zúčastnit na základě vynikajícího výkonu

3. - 4.3 sobota - neděle Ostrava MČR žáků jednotlivců v hale proběhlo
24.3. sobota Dolní Dobrouč MČR všech kategorií v přespolním běhu proběhlo
1. - 3.6. pátek - neděle Kolín MČR staršího žactva ve vícebojích
10. - 12.9. pondělí - středa Brno European Kids Athletics Games  
22. - 23.9. sobota - neděle Jablonec nad Nisou MČR jednotlivců na dráze  

 

Krajské přebory jednotlivců

14.1. neděle Praha Strahov Krajský přebor jednotlivců v hale st. žactvo proběhlo
17.3. sobota Čáslav Krajský přebor jednotlivců v přespolním běhu proběhlo
12. - 13.5. sobota - neděle   Krajský přebor jednotlivců na dráze ve víceboji st. žactvo  
27.5. neděle Kolín Krajský přebor jednotlivců na dráze st. žactvo  

 

Další závody

11.8. sobota Žebrák Běh na Pískovnu  

 

Soustředění oddílu

30.7. - 5.8. Hrabětice Skalka odjezd: pondělí pozdní odpoledne  
příjezd: neděle odpoledne
12. - 17.8. Jíčín, hotel Paříž odjezd: neděle pozdní odpoledne  
příjezd: pátek odpoledne

 

 Dorost: ročníky 2001 - 2002, Junioři: ročníky 1999 - 2000

Krajská soutěž družstev dorostu a juniorů – hostování v berounských družstvech

5.5. sobota Stará Boleslav 1. kolo krajské soutěže dorostu a juniorů  
6.6. středa Kolín 2. kolo krajské soutěže dorostu a juniorů  
29.8. středa Vlašim 3. kolo krajské soutěže dorostu a juniorů  

 

Závody, kterých se můžou zúčastnit na základě skvělých výkonů

24. - 25.2. sobota - neděle Ostrava MČR jednotlivců v hale dorostu a juniorů proběhlo
24.3. sobota Dolní Dobrouč MČR všech kategorií v přespolním běhu proběhlo
23. - 24.6. sobota - neděle Praha MČR jednotlivců na dráze  

 

Krajské přebory jednotlivců 

13.1. sobota Praha Strahov Krajský přebor jednotlivců v hale proběhlo
17.3. sobota Čáslav Krajský přebor v přespolním běhu proběhlo
26.5. sobota Kladno Krajský přebor jednotlivců na dráze  

 

Soustředění oddílu

30.7. - 5.8. Hrabětice Skalka odjezd: pondělí pozdní odpoledne  
příjezd: neděle odpoledne
12. - 17.8. Sušice odjezd: neděle pozdní odpoledne  
příjezd: pátek odpoledne

 

 

 

Mimo uvedené termíny budou další veřejné závody, kterých se můžeme také zúčastnit. Včas dáme vědět.

 

 

Termínová listina podle datumu

DUBEN      
21.4. sobota Beroun Běh přes Městskou horu KPPM
27.4. pátek Kladno 1. kolo krajské soutěže družstev starších žáků a žákyň
       
KVĚTEN      
4.5. pátek   1. kolo krajské soutěže přípravek
5.5. sobota Stará Boleslav 1. kolo krajské soutěže družstev dorostu + juniorů
11.5. pátek Slaný Krajský přebor ve víceboji jednotlivců mladší žactvo
12. - 13.5. sobota - neděle   Krajský přebor ve víceboji jednotlivců starší žactvo až dospělí
18.5. pátek Beroun 1. kolo krajské soutěže družstev mladší žactvo
25.5. pátek   2. kolo krajské soutěže přípravek
26.5. sobota Kladno Krajský přebor jednotlivců na dráze dorost až dospělí
27.5. neděle Kolín Krajský přebor jednotlivců na dráze starší žactvo
       
ČERVEN      
1.6. pátek Kladno 2. kolo krajské soutěže družstev mladší žactvo
1. - 3.6. pátek - neděle Kolín MČR víceboje všechny kategorie mladší žactvo + starší žactvo
6.6. středa Kolín 2. kolo krajské soutěže družstev dorostu + juniorů
8.6. pátek   3. kolo krajské soutěže přípravek
10.6. neděle Vlašim Krajský přebor jednotlivců na dráze mladší žactvo
15.6. pátek Beroun 2. kolo krajské soutěže starších žáků a žákyň
22.6. pátek Kladno 3. kolo krajské soutěže družstev mladší žactvo
23. - 24.6. sobota - neděle Praha MČR jednotlivců na dráze dorost + junioři
       
ČERVENEC      
30.7. - 5.8. pondělí - neděle Hrabětice Skalka odjezd: pondělí pozdní odpoledne
příjezd: neděle odpoledne
       
SRPEN      
11.8. sobota Žebrák Běh na Pískovnu
12. - 17.8. neděle - pátek Sušice odjezd: neděle pozdní odpoledne
příjezd: pátek odpoledne
29.8. středa Vlašim 3. kolo krajské soutěže družstev dorostu + juniorů
31.8. pátek Kolín 4. kolo krajské soutěže starších žáků a žákyň
       
ZÁŘÍ      
2.9. neděle Karlštejn Karlštejnská 9 KPPM
7.9. pátek   4. kolo krajské soutěže družstev mladší žactvo
10. -12.9. pondělí - středa Brno European Kids Athletics Games r. 2007-2003
14.9. pátek Beroun 4. kolo krajské soutěže přípravek
16.9. neděle Čáslav? Finále krajské soutěže družstev mladších žáků a žákyň
22. - 23.9. sobota - neděle Jablonec MČR jednotlivců na dráze starší žactvo
22.9. sobota Beroun Finále krajské soutěže družstev přípravek
       
ŘÍJEN      
13.10. sobota Bohutín Přespolní běh KPPM
       
LISTOPAD      
3.11. sobota Křivoklát Malá Křivoklátská KPPM
10.11. sobota Hořovice Podzimní běh Dražovkou KPPM
24/25.11. sobota/neděle Žebrák Zakončení sezony