4. ročník - Běh na Pískovnu

19.08.2014 14:09

 

V sobotu 9. srpna proběhl již 4. ročník Běhu na Pískovnu. Na start se v různých kategoriích postavilo dohromady celkem 37 závodníků. Závody začaly společným rozklusem a rozvičením. Poté již následovaly samotné závody. Diváci mohli sledovat výborné výkony a překonání 6 rekordů trati. Během čekání na výsledky, jsme se společně vyklusali a protáhli. Během vyhlašování čekala na každého závodníka nějaká odměna.

Speciální byl také tím, že děti při příchodu vítal Atík, který byl, jak můžete vidět na fotkách, velmi oblíbený. Atík si dokonce zaběhl dva závody. Tím prvním byl závod mladšího žactva na 1320 m. Druhým byl závod staršího žactva na 1565 m, během kterého se Atík trošku ztratil a doběhl s menším zpožděním. I tak se ale během vyhlašování postavil na stupně vítězů.

Atík je ale velký závodník a dostavil se i v neděli na Žebráckou pětadvacítku. Její součástí byl letos poprvé i běh na 10 km. Atík tu byl ale pro děti a proto si s nimi zaběhl Lidový běh (1,1 km). Přítomnost Atíka se i zde shledala s velmi pozitivním ohlasem.  

 

Výsledky v sekci výsledky a fotografie na Rajčeti.