Závěr sezóny v běžeckém poháru

14.11.2018 19:50

Malá Křivoklátská - sobota 3.11.2018

V sobotu 3.11.2018 proběhl předposlední závod běžeckého poháru - Malá Křivoklátská. Tento závod se nám každoročně velmi daří a letošní rok tomu nebylo jinak. Naši závodníci získali v dětských kategoriích 12 medailí z 30 možných!

Výsledky

Průběžné pořadí (7. závod)

Fotogalerie

Podzimní běh Dražovkou - sobota 10.11.2018

V sobotu 10.11.201 se uskutečnil poslední závod letošního běžeckého poháru – Podzimní Dražovka. Závod se našemu oddílu vydařil a celkové výsledky poháru jsou super. Moc lituji, že jsem se nemohl zúčastnit a užít si úspěch dětí. Jsem však velice rád, že účast byla rekordní, přes 60 dětí z našeho oddílu. Doufám, že podobná účast vydrží po celý příští rok. Jak se ve výsledcích můžete přesvědčit, účast v co největším počtu závodů pomůže ke kvalitnímu umístění. Kvalitní umístění podpoří chuť dětí aktivně sportovat – závodit, soutěžit a přitom nemusím být nejlepší, v tom má tento pohár dobrá pravidla. Ve výsledcích Běhu Dražovkou je vidět, jak se většina dětí zlepšuje. Ač je Dražovka svou délkou náročná, děti se s tím skvěle vypořádali a získali 8 medailí. Jak jsem již uvedl celkové výsledky poháru super.

Radim Holina

Trochu statistiky:

10 kategorií (5x dívky a 5x chlapci) = 10 pohárů z toho 7 jich putuje do Žebráka.

Kluci získali pohár v každé kategorii (5x), děvčata ve dvou kategoriích + 2x druhé místo. Jen v jedné kategorii (dívky r. 2009-2010) jsme neměli zástupce na bedně. Ve dvou kategoriích jsme obsadili všechna medailová umístění.

Z 30 rozdělovaných medailí, jich 15 získali děti ze STŘELY Žebrák.